İlk Üretim Başkan Bozan’a

ilk-uretim-baskan-bozan-a.jpg

Nurhak Belediyesi tarafından projelendirilen ve ilçede yaklaşık 20 kişiye iş imkânı sağlayan örnek projede üretilen ilk ürün Belediye Başkanı İlhami Bozan’a hediye edildi. Atatürk fotoğrafı bulunan tişört Başkan Bozan’a büyük ve anlamlı bir jest oldu.

Kahramanmaraş’ın en uzak olmasına rağmen gönüllere ve sevgilere en yakın ilçesi konumunda bulunan Nurhak İlçesinde, Nurhak Belediyesi tarafından projelendirilen tekstil Atölyesi seri üretim aşamasına geldi. Seri üretim öncesi örnek olarak üretilen Atatürk Fotoğraflı ilk tişört, projenin mimarı Belediye Başkanı İlhami Bozan’a Tekstil Üretim Atölyesi Sorumlusu Gülşah Yemişçioğlu tarafından makamında hediye edildi.

Ziyarette gerçekleşen sürpriz ve anlamlı hediye karşısında büyük bir şaşkınlık ve daha sonra takdirlerle karşılanan hediyeyi alan Belediye Başkanı İlhami Bozan, proje, ilk üretim ve gelinen nokta hakkında yaptığı değerlendirmelerde şunları söyledi:

“Nurhak Tekstil Atölyesi üretime başladı. Nurhak Belediyesi'nin, katkılarıyla Gülşah Yemişçioğlu ve Soner Yemişçioğlu tarafından açılan, yaklaşık 20 kişinin istihdam edileceği tekstil atölyemizin ilk üretimlerinden olan Atatürk fotoğraflı tişörtünü hediye ettiler. Kendilerine bu anlamlı ve nazik ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür ediyorum. Yakın bir gelecekte seri çalışma ve üretime başlayacak olan Nurhak Tekstil Atölyesinde emek ve üretim sağlayan herkese başarılar diliyorum. Nurhak her alanda var olmaya devam edecek.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/ilk-uretim-baskan-bozan-a/8020/