Ebrar Karakurt Türkiye’den ayrılıyor

A Milli Kadın Voleybol Takımının pasör çaprazı 21 yaşındaki Ebrar Karakurt İtalya’ya gidiyor. Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda ve Avrupa Şampiyonası’nda gösterdiği üstün başarıyla adından söz ettiren yıldız voleybolcu, kariyerine İtalya’nın Novara takımında devam edecek.

Öte yandan, Filenin Sultanları’nın en skorer ismi olan milli voleybolcu Ebrar Karakurt’u, Avrupa Şampiyonası üçüncülük madalyasıyla yurda döndükten sonra arkadaşları tarafından bir sürprizle karşılandı. Karakurt için yakın dostlarının düzenlediği sürpriz parti sosyal medyaya damga vurdu.

EBRAR KARAKURT İTALYA’YA TRANSFER OLDU

A Milli Kadın Voleybol Takımının pasör çaprazı 21 yaşındaki Karakurt, Tokyo 2020 ve CEV Avrupa Şampiyonası’nda takımın lokomotifi iolmuştu. Karakurt, İtalya ekibi Igor Gorgonzola Novara’ya imza atarak yurt dışına transfer olma hayalini gerçekleştiriyor.

DepoPhotos_17235952-300x200.jpg

Ebrar Karakurt İtalya’ya gidiyor.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dAlayına smaç: Ebrar Karakurt​

    dTürk voleybolunun İtalyan eniştesi: Giovanni Guidetti​
Dostları ve takım arkadaşları, Ebrar Karakurt için İtalya yolculuğu öncesi unutulmaz bir veda partisi düzenledi. Karakurt, kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarının katıldığı partiden renkli anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.
 
Üst