FİNAL Okullarında Mutluluk Arşa Değdi

final-okullarinda-mutluluk-arsa-degdi.jpeg

Elbistan FİNAL Okulları, göz kamaştıran mezuniyet geceleri ile öğrencilerini gelecek eğitim yıllarına uğurladı. FİNAL Fen Lisesi, FİNAL Anadolu Lisesi ve FİNAL Ortaokulu öğrencileri 2021-2022 Eğitim Öğretim dönemi sonunda şölen tadındaki mezuniyet geceleri ile büyük bir mutluluk yaşadılar.

Elbistan FİNAL Okulları 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemini göz kamaştıran güzellikler içinde noktaladı. FİNAL Fen Lisesi, FİNAL Anadolu Lisesi ve FİNAL Ortaokul 8. ve 12. sınıf öğrencileri, başarılı bir dönem sonrasında mezun olmanın sevincini aileleri ile birlikte yaşadılar.

Okul birincilerinin Mezuniyet Gurur Kütüğüne büyük bir gururlar plaketlerini çakarken öğretmenleri ve aileleri tarafından alkış sağanağına tutuldular. Yaşanan mutluluğun güzellileri ise görülmeye değerdi.

Elbistan FİNAL Okulları Kurucu Temsilcisi Enver Koç, FİNAL’e yakışan FİNAL ile gerçekleşen mezuniyet gecesinde okul birincileri ile derece giren öğrencilerini kutladı, destek ve katkılarından dolayı öğretmenleri ve velilerine teşekkür etti.

FİNAL Okulları Kurucu Müdürü Enver Koç, 8. ve 12. sınıfların mezuniyetlerini gurur ve mutluluklar içinde öğrencileri ve aileleri ile birlikte yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Bir mutlu ve gururlu günde yine öğrencilerimiz ve aileleri ile birlikteyiz. Başarıya ulaşmanın ağırlığını ve yükünü hep birlikte sırtlandık, bu sorumluluğun altından başarıyla kalktık. Türkiye 17 yıldır çok büyük başarılara ve hedeflere ulaştık. Bir dönemi daha geride bırakırken hem sınav hem de yaşam başarılarını birlikte elde ettik. Öğrencilerimize başarılı bir eğitimin yanı sıra topluma ve vatanına yararlı bireyler hazırladık ve kazandırdık. Öğrencilerimizi ve velilerini içtenlikle kutluyor, başarılı eğitim yıllarının devamını temenni ediyorum. Emeklerini esirgemeyen öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum.”

Konuşmanın ardından FİNAL Kurum Müdürü Kürşat Dal, Kurucu Temsilcisi Enver Koç okul birincilerine teşekkür belgelerini, plaketlerini alkışlar arasında takdim etti. Mutlu ve gururlu gece mezuniyet pasta kesimi ve kep atma töreni ile noktalandı.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/final-okullarinda-mutluluk-arsa-degdi/8022/