FİNAL Okullarından Anlamlı Ziyaret

http://elbistangundemhaber.###/images/haberler/final-okullarindan-anlamli-ziyaret.jpg

Elbistan FİNAL Okulları, eğitim ve öğretimin yanı sıra hem sınav hem de yaşam alanında öğrencilerini hayata hazırlıyor. FİNAL Okulları bünyesinde bulunan 5 okulundan temsilci öğrenciler Elbistan Şehit Emanetleri Müzesini ziyaret ettiler.

Elbistan FİNAL Okulları hem yaşam hem de sınav başarıları için etkin çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Bir süre önce Elbistan Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği bünyesinde hizmete açılan Elbistan Şehit Emanetleri Müzesine özel ve anlamlı bir ziyaret gerçekleştiren Elbistan FİNAL Okulları öğrencileri, manevi görevlerini yerine getirmenin huzurunu yaşadılar.

Elbistan FİNAL Okulları Kurucu Müdürü Kürşat Dal, ziyaretle ilgili olarak, “Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğüne sadakatleri ve canları ile bağlı olan şehitleriminiz emanet müzesini ziyaret ettik. Manevi değerleri öğrencilerimizle birlikte yaşadık. Başta Atatürk olmak üzere bu vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve dua ile bir kez daha anıyoruz. Gazilerime şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Anlamlı ziyarette çiçek sunumu yapılan Elbistan Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ragıp Kul’da, Elbistan FİNAL Okulları Kurucu Müdürü Kürşat Dal, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, yaşanan ve yaşatılan maneviyatın güzelliğinin anlamına işaret etti.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.###/final-okullarindan-anlamli-ziyaret/7543/
 
Üst